Kompletní služby v oblasti rekonstrukce střech v Praze

Plánujete rekonstrukci střechy? Rádi vám pomůžeme. Navrátíme vaší střeše krásu a pevnost, kterou měla.

Střecha je nejdůležitější ochranou vašeho domova před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Pokud však začne střecha stárnout nebo vykazovat známky poškození, je nejvyšší čas jednat. S rekonstrukcí střechy rádi pomůžeme, poradíme - pomůžeme obnovit pevnost a funkčnost střechy, a to bez ohledu na její velikost nebo složitost.

Máme tým odborníků na střechy, používáme nejmodernější materiály, nabízíme vám kompletní řešení. Bezpečnost, spolehlivost a estetika jsou našimi hlavními prioritami. Ať už potřebujete odstranit poškozené tašky, provést opravu základního stavebního materiálu nebo plně rekonstruovat střechu, jsme tu pro vás. Navraťte své střeše její původní krásu a spolehlivost - my vám s tím pomůžeme.

V oblasti rekonstrukce střech nabízíme kompletní a profesionální služby - od počátečního posouzení stavu střechy až po instalaci plechové krytiny. Jsme specialisté na střechy a díky modernímu vybavení a používání prvotřídních materiálů můžeme garantovat kvalitní výsledek, který předčí vaše očekávání.

Kontaktujte nás - rádi odborně posoudíme stav vaší střechy. Spolehněte se na naše odborné znalosti a získejte klid a jistotu, že vaše rekonstruovaná střecha bude v optimálním stavu. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou vždy naší prioritou.

Rekonstrukce střech, které jsme dělali


Máte zájem o naše služby nebo máte nějaký dotaz?

Zavolejte na číslo: +420 604 264 798, napište na email:hrouda@strechy-adapt.cz

Nechte toto pole prázdné

Kopie vaší zprávy vám bude přeposlána do emailu.

Poslední reference

Starý Brázdim

Praha 6, Voříškova

MŠ Březová Oleško

Holubice - Kozinec ul. Buková