Opravy a rekonstrukce střech v Praze

Opravy a rekonstrukce střech v Praze patří mezi naše hlavní podnikatelské činnosti. Zaměřujeme se zejména na opravy šikmých střech, které jsou technicky náročnější. Provádíme veškeré služby od úvodní konzultace, zaměření, dovážky materiálu, realizace opravy či rekonstrukce střechypo odvezení odpadu na skládku. Naší snahou je, aby Vás probíhající rekonstrukce střechy co nejméně omezovala a byla provedena rychle a kvalitně.

Hledáte kvalitní a spolehlivé služby v oblasti oprav a rekonstrukcí střech v Praze? Nezanechte svou střechu osudu a využijte profesionálního týmu s dlouholetou zkušeností v oboru. Zajišťujeme kompletní spektrum služeb souvisejících se střešními pracemi, ať už se jedná o drobné opravy, renovace nebo náročné rekonstrukce. Naši odborníci se postarají o efektivní a bezpečnou práci s využitím moderních technik a kvalitních materiálů.

Při opravách a rekonstrukcích střech klade naše firma důraz na TOP kvalitu provedení. Pečlivě posoudíme stav vaší střechy a navrhneme optimální řešení s ohledem na vaše potřeby a rozpočet. Díky našim znalostem a know-how jsme schopni identifikovat a řešit různé problémy, jako jsou netěsnosti, poškození materiálů, nebo nedostatečná izolace.

Nabízíme také montáž a výměnu různých druhů krytin, jako jsou tašky, plechové krytiny, děláme i ploché střechy. Díky našemu týmu zkušených odborníků můžete mít jistotu, že vaše střecha bude v velmi dobrých rukách a vy se budete moci spolehnout na její kvalitu a odolnost.

Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci a nabídku přizpůsobenou vašim potřebám. Nabízíme zkušenost. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Co vám nabízíme v rámci oprav a rekonstrukcí střech v Praze a okolí?

Opravy střech, které jsme dělali


Máte zájem o naše služby nebo máte nějaký dotaz?

Zavolejte na číslo: +420 604 264 798, napište na email:hrouda@strechy-adapt.cz

Nechte toto pole prázdné

Kopie vaší zprávy vám bude přeposlána do emailu.

Poslední reference

Starý Brázdim

Praha 6, Voříškova

MŠ Březová Oleško

Holubice - Kozinec ul. Buková